Hurtownia przędzy tygrysiej księżnej, satyna, 100% poliester, grubość 75D*200D. Idealny do odzieży, dekoracji i koordynacji wydarzeń. Skontaktuj się z wątkiem Al-Namori już dziś!
Dane techniczne
| Kompozycja | 100% poliester |
| Zaprzecz | 75D*200D |
| waga | 135 g/m² |
| oferta | 8cm |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Marka | MH, Nici tygrysie, Crown Tex |
| Opakowanie | 50 jardów/rolka, 2 rolki/worek |
| MOQ | 5000m/kolor |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |