Tkanina Oxford 500D*500D powlekana PU sprawia, że idealnie nadaje się na sprzęt outdoorowy, bagaż, namioty i wysokiej jakości banery, które wymagają wytrzymałości i elastyczności.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| Dane techniczne | 500D, 72T |
| waga | 175g/m2 |
| oferta | 8cm |
| technologia | Pokryty PU |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | MOQ: 5000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |