MOQ 1000ds na kolor, może mieć dowolny kolor zgodnie z wymaganiami klienta, projektem klienta, kolorem klienta jest dla nas w porządku
Dane techniczne
| imię | Tkanina z chemicznej koronki |
| Przybory | Papier rozpuszczalny w wodzie 45g + nić PP 40S/2 |
| oferta | 8cm |
| kolor | Dowolny kolor lub może być próbką koloru klienta lub numerem koloru Pantone. |
| Minimalne zamówienie | 10-20 sztuk na kolor |
| Stosowanie | Odzież damska (taka jak ubrania, spódnice, sukienki itp.), odzież dziecięca, torby, buty, tekstylia domowe itp. |
| uwagi | Projekt klienta, kolor klienta jest dla nas w porządku |
| Czas trwania usługi | 10 ~ 20 dni po potwierdzeniu wpłaty |
| Opakowanie | 10-15 mm/rolka lub zgodnie z życzeniem klienta |
| Zalety | 1. Możliwość wykonania według projektu klienta 2. Szybka dostawa 3. Własna farbiarnia, laboratorium szybkiego zanurzania, które ułatwia kontrolę koloru. 4. Ponad 40 wykwalifikowanych projektantów, ponad 40 zestawów maszyn wahadłowych i ponad 300 zestawów maszyn wielogłowicowych, ponad 1000 wykwalifikowanych pracowników, profesjonalne zespoły sprzedażowe. 100 zestawów przykładowych maszyn, szybka reakcja na próbkę wymagań klientów. 6. Mamy możliwość projektowania, tworzenia niestandardowych i natychmiastowych stylów itp. |