Renk başına MOQ 1000ds, müşterilerin ihtiyacına göre herhangi bir renk olabilir, müşteri tasarımı, müşteri rengi bizim için uygun
Özellikler
| isim | Kimyasal dantel kumaş |
| Malzemeler | 45g suda çözünür kağıt + 40S/2 PP iplik |
| bir teklif | 8 cm |
| renk | Herhangi bir renk veya müşterinin renk örneği veya Pantone renk numarası olabilir. |
| Minimum sipariş | Renk başına 10-20 adet |
| Kullanım | Kadın giyim (kıyafet, etek, elbise vb.), çocuk giyim, çanta, ayakkabı, ev tekstili vb. |
| yorumlar | Müşteri tasarımı, müşteri rengi bizim için tamam |
| Hizmet süresi | Mevduat onayından sonra 10 ~ 20 gün |
| Ambalajlama | 10-15mm/rulo veya müşterinin isteğine göre |
| Avantajları | 1. Müşteri tasarımı olabilir 2. Hızlı teslimat 3. Kendi boyama fabrikası, rengin kontrolünü kolaylaştıran hızlı daldırma laboratuvarı. 4. 40'tan fazla vasıflı tasarımcı, 40'tan fazla mekik makinesi seti ve 300'den fazla çok kafalı makine seti, 1000'den fazla vasıflı işçi, profesyonel satış ekipleri. 100 set numune makinesi, müşterilerin ihtiyaç numunesine hızlı tepki. 6. Tasarlama, özelleştirilmiş ve anlık stiller oluşturma vb. yeteneğimiz var. |