Wewnętrzna podszewka z elastycznego poliestru, wzór rozproszony, dzianina osnowowa (150 cm, 38-55 g/m²) z klejem PA. Idealny do płaszczy, garniturów i kołnierzyków.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| Liczba przędzy | 40D*100D, 40D*120D, 40D*150D itd. |
| oferta | 122 cm, 150 cm |
| waga | 38-55g/m2 |
| Klej w proszku | PES, PA, PA + PES |
| kolor | Kolor czarny, biały lub inny |
| Opakowanie | 50 m/rolka, 100 m/rolka |
| MOQ | MOQ: 3000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |