Tiger Yarn Oxford kumaşları sırt çantası, çanta, çanta, bebek arabası, çarşaf, perde, kıyafet kılıfı, mobilya, ev dekorasyonu vb. yapmak için mükemmeldir.
Özellikler
| Madde | %100 naylon |
| Özellikler | 420D*420D |
| ağırlık | 220g/m2 |
| bir teklif | 8 cm |
| teknoloji | PU kaplamalı |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 5000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |