Su geçirmez Elnamoury Oxford kumaş %100 naylondan yapılmıştır, dayanıklıdır ve daha fazla güç için poliüretan kaplamalıdır; taktik yelekler ve askeri üniformalar için mükemmeldir.
Özellikler
| Madde | %100 naylon |
| Özellikler | 500D, 82T |
| ağırlık | 260g/m2 |
| bir teklif | 8 cm |
| teknoloji | PU kaplamalı |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 5000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |