Beyaz işlemeli gipür dantel kumaş, her iki tarafında geniş çiçekli kenar kenarları vardır; ceketler, gömlekler, elbiseler, midi elbiseler ve daha fazlası için mükemmeldir
Özellikler
| isim | Kimyasal dantel kumaş |
| Kurulum | 40s/2 pp iplik + 48g suda çözünür kağıt |
| bir teklif | 8 cm |
| renk | Herhangi bir renk veya müşteri renk örneğini veya pantom renk numarasını alabilir. |
| Minimum sipariş | Renk başına 10-20 adet |
| Kullanım | Konfeksiyon, gelinlik, parti elbisesi, ev tekstili, mobilyalar |
| yorumlar | Müşteri tasarımı, müşteri rengi bizim için tamam |
| Hizmet süresi | Mevduat onayından sonra 10 ~ 20 gün |
| Ambalajlama | 10-15mm/rulo veya müşterinin isteğine göre |
| Avantajları | 1.Müşteri tasarımına sahip olabilir 2.Hızlı teslimat 3.Kendi fabrika boyaması, renkleri kontrol etmeyi kolaylaştıran hızlı laboratuvar dipleri. 4. 40'tan fazla yetenekli tasarımcı, 40'tan fazla taşıma makinesi seti ve 300'den fazla çok kafalı makine seti, 1000'den fazla vasıflı işçi ve profesyonel satış ekipleri. 100 set numune makinesi, müşterilerin ihtiyaç numunesine hızlı tepki. 1. Tasarım, kişiselleştirme ve anında moda yapma vb. yeteneğimiz var. |