Toptan %100 polyester düğün saten kumaşı, 191gsm, 150cm genişliğinde, OEKO-TEX® sertifikalı. Gelinlik, gelinlik modelleri ve dekorasyonlar için mükemmeldir. Minimum sipariş 5000 metrekare. Al-Namuri Threads - İşletmeler için küresel kumaş tedarikçisi.
Özellikler
| Kompozisyon | %100 polyester |
| Denye | 100D*300D |
| ağırlık | 191gsm |
| bir teklif | 8 cm |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Marka | Kaplan iplikleri, iki kuş, Crownex, kraliyet çiçekleri |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | 5000 m/renk |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |