Oxford kumaşları sırt çantaları, çantalar, valizler, çadırlar, bebek arabaları, çarşaflar, yastıklar, uyku tulumları, perdeler, giyim ve mobilya kaplamaları, ev dekorasyonu vb. yapmak için mükemmeldir.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| Özellikler | 400D*600D |
| ağırlık | 225g/m2 |
| bir teklif | 8 cm |
| teknoloji | PU kaplamalı |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Ambalajlama | 100 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 5000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |