Tiger Yarn PVC tayanchli Polyester Oksford mato ryukzaklar, chamadonlar, aravachalar, uxlash uchun sumkalar, pardalar, kiyim-kechak qoplamalari, mebellar va uy dekoratsiyasi uchun juda mos keladi.
Texnik xususiyatlari
| Maqola | 100% polyester |
| Texnik xususiyatlari | 180D*200D FDY, 106T |
| Og'irligi | 330 g/m2 |
| Ko'rsatish | 8 sm |
| Baliq | 0,28 mm |
| Texnologiya | PVX materiallari |
| Rang | Rangli karta mavjud |
| Qadoqlash | 50 m / rulon |
| MOQ | MOQ: 5000m/rang MOA: $3000 (Mahsulot turlari boʻyicha cheklov yoʻq) Bozor ulushi yuqori boʻlgan hududlar uchun eslatma: Gʻarbiy Afrika: $5000 |
| Sertifikatlar | OEKO-TEX® sertifikati |