Katalog producentów i dostawców kationowych tkanin kameleonowych - źródło producenta i dostawcy kationowej tkaniny kameleonowej.
Dane techniczne
| imię | Tkanina 100% poliester 190T N/T |
| Tworzywo | 100% poliester |
| Dane techniczne | 190T, 63D*150D 42*26 |
| waga | 65g/m2 |
| oferta | 8cm |
| techniki | trykotowy |
| uczucia | gładki |
| komentarz | Masę i szerokość można dostosować do własnych potrzeb |
| kolor | W załączeniu lub dostosowane na żądanie |
| Stosowanie | Stosowany do tkanin i odzieży |
| Minimalne zamówienie | 3000 lat/kolor |
| Opakowanie | 10 cm/rolka lub 10 cm/rolka |
| Dostawa na czas | 10 ~ 20 dni po potwierdzeniu wpłaty |
| funkcja | Sztywny i miękki, lekki, ale wytrzymały, o dużej wytrzymałości na rozciąganie i doskonałym połysku, odporny na kurczenie, łatwy do mycia, szybkoschnący i dobry w dotyku |