Katyonik Bukalemun Kumaş Üreticileri ve Tedarikçi Rehberi - Katyonik Bukalemun Kumaş için Üretici ve Tedarikçi Kaynağı.
Özellikler
| isim | %100 Polyester 190T N/T Kumaş |
| Malzeme | %100 polyester |
| Özellikler | 190D, 63D*150D 42*26 |
| ağırlık | 65g/m2 |
| bir teklif | 8 cm |
| teknikleri | örme |
| duygular | düz |
| Yorum | Ağırlık ve genişlik taleplerinize göre ayarlanabilir |
| renk | Talep üzerine eklenmiş veya özelleştirilmiş olarak |
| Kullanım | Kumaş ve giyimde kullanılır |
| Minimum sipariş | 3000y/renk |
| Ambalajlama | 10cm/rulo veya 10cm/rulo |
| Zamanında teslimat | Mevduat onayından sonra 10 ~ 20 gün |
| özellik | Sert ve yumuşak, hafif ama sağlam, yüksek mukavemetli ve mükemmel parlaklık, büzülmeye karşı dayanıklı, yıkanması kolay, çabuk kurur ve iyi dokunuş sağlar |