Tkanina 100% satyna poliestrowa o wysokim połysku (głębokość 75×150, gramatura 87gsm, szerokość 150cm). Idealna na sukienki, bieliznę nocną i podszewki. Niestandardowe kolory i usługi OEM dla dużych zamówień.
Dane techniczne
| Kompozycja | 100% poliester |
| Zaprzecz | 75D*150D |
| waga | 87 g/m² |
| oferta | 8cm |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Marka | Nici tygrysie, dwa ptaki, korona, kwiaty królewskie |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | 5000m/kolor |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |