Yüksek parlaklıkta %100 polyester saten kumaş (75×150 derinlik, 87gsm, 150cm genişlik). Elbiseler, pijamalar ve astarlar için mükemmeldir. Büyük siparişler için özelleştirilmiş renkler ve OEM hizmeti.
Özellikler
| Kompozisyon | %100 polyester |
| Denye | 75D*150D |
| ağırlık | 87gsm |
| bir teklif | 8 cm |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Marka | Kaplan iplikleri, iki kuş, Crownex, kraliyet çiçekleri |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | 5000 m/renk |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |