100% poliestrowa satyna ślubna (75D×300D) - znana jako satyna ślubna w Ghanie i księżna satyna w Burkina Faso. Błyszcząca i strukturalna tkanina na suknie ślubne.
Dane techniczne
| Kompozycja | 100% poliester |
| Zaprzecz | 75D*300D |
| waga | Na żądanie |
| oferta | 8cm |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Marka | Nici tygrysie, dwa ptaki, korona, kwiaty królewskie |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | 5000m/kolor |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |