Podszewka z bawełny topliwej przędzy tygrysiej jest stosowana w koszulach męskich i damskich, arabskich sukniach, kapeluszach i innych kołnierzach, mankietach i plisach odzieży.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% bawełna |
| Dane techniczne | 8s*8s, 41*43 |
| waga | 280g/m2 |
| oferta | 44" |
| Wyczucie dłoni | Twardy (8841HF) |
| Klej w proszku | HDPE |
| kolor | Biały, czarny, szary itp. |
| temperatura | 160-175 ℃ |
| ciśnienie | 3,0-3,5 kg/metr sześcienny |
| Opakowanie | 100 metrów/rolka, 2 rolki/worek |
| MOQ | MOQ: 3000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |