Eriyebilir Kaplan İpliği Pamuklu Gömlek Astarı erkek ve kadın gömleklerinde, Arap önlüklerinde, şapkalarında ve diğer giyim yakalarında, manşetlerinde ve patlarında kullanılır.
Özellikler
| Madde | %100 pamuk |
| Özellikler | 8'ler*8'ler, 41*43 |
| ağırlık | 280g/m2 |
| bir teklif | 44" |
| El hissi | Sert (8841HF) |
| Tutkal tozu | HDPE |
| renk | Beyaz, siyah, gri vb. |
| sıcaklık | 160-175°C |
| basınç | 3,0-3,5 kg/metreküp |
| Ambalajlama | 100 metre/rulo, 2 rulo/torba çanta |
| Adedi | Adedi: 3000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |