Eriydigan yo'lbars ipli paxta ko'ylak astarlari erkaklar va ayollar ko'ylaklarida, arab ko'ylaklarida, shlyapalarda va boshqa kiyim yoqalari, manjetlari va plaketlarida qo'llaniladi.
Texnik xususiyatlari
| Maqola | 100% paxta |
| Texnik xususiyatlari | 8s*8s, 41*43 |
| Og'irligi | 280 g/m2 |
| Ko'rsatish | 44" |
| Qo'l tuyg'usi | Qattiq (8841HF) |
| Yelim kukuni | HDPE |
| Rang | Oq, qora, kulrang va boshqalar. |
| harorat | 160-175 ℃ |
| bosim | 3,0-3,5 kg / kubometr |
| Qadoqlash | 100 metr / rulon, 2 rulon / sumka sumkasi |
| MOQ | MOQ: 3000m/rang MOA: $3000 (Mahsulot turlari boʻyicha cheklov yoʻq) Bozor ulushi yuqori boʻlgan hududlar uchun eslatma: Gʻarbiy Afrika: $5000 |
| Sertifikatlar | OEKO-TEX® sertifikati |