Hurtownia 95% poliestru 5% spandexu, satynowej tkaniny Charmeuse - miękkiej, elastycznej i błyszczącej. Idealnie nadaje się do sukienek wieczorowych, bielizny i modnych stylizacji. Dostępne są niestandardowe kolory i usługi OEM.
Dane techniczne
| Kompozycja | 100% poliester 100% elastan |
| waga | 100gsm |
| oferta | 57"/58" |
| elastyczność | Umiarkowane dwukierunkowe rozciągnięcie zapewnia wygodę i modelowanie |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Marka | Nici tygrysie, dwa ptaki, korona, kwiaty królewskie |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | 5000m/kolor |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |