Toptan %95 polyester %5 spandeks saten charmeuse kumaş - yumuşak, esnek ve parlak. Abiye, iç çamaşırı ve moda kıyafetler için mükemmeldir. Özelleştirilmiş renkler ve OEM hizmeti mevcuttur.
Özellikler
| Kompozisyon | %100 polyester %100 spandeks |
| ağırlık | 100gsm |
| bir teklif | 57"/58" |
| esneklik | Konfor ve şekillendirme için orta düzeyde iki yönlü esneme |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Marka | Kaplan iplikleri, iki kuş, Crownex, kraliyet çiçekleri |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | 5000 m/renk |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |