Ta taśma polipropylenowa nadaje się do breloczków do kluczy, pasków do torebek, uchwytów do toreb materiałowych, pasków do uchwytów do toreb, pasków, obroży dla psów lub wyrobów rękodzielniczych.
Dane techniczne
| Artykuł | Polipropylen (PP) |
| Zaprzecz | 900D |
| oferta | 25mm |
| waga | 15,23 g/m |
| wzór | Zwykły splot |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | MOQ: 20000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla regionów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |