Ushbu polipropilen to'r kalit foblar, hamyonlar tasmalari, sumka tutqichlari, sumka tutqichlari, kamarlar, it yoqalari yoki qo'l san'atlari uchun mos keladi.
Texnik xususiyatlari
| Maqola | Polipropilen (PP) |
| Inkorchi | 900D |
| Ko'rsatish | 25 mm |
| Og'irligi | 15,23 g/m |
| Naqsh | Oddiy to'quv |
| Rang | Rangli karta mavjud |
| Qadoqlash | 50 m / rulon |
| MOQ | MOQ: 20000m/rang MOA: $3000 (Mahsulot turlari boʻyicha cheklov yoʻq) Bozor ulushi yuqori boʻlgan hududlar uchun eslatma: Gʻarbiy Afrika: $5000 |
| Sertifikatlar | OEKO-TEX® sertifikati |