Tkanina oxford z nicią tygrysią, wykonana w 100% z poliestru, z powłoką ULY i wodoodporna, stosowana na podszewkę odzieży, baldachimów, toreb bagażowych, namiotów i tak dalej.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| Dane techniczne | 600D FDY*600D DTY, 82T |
| waga | 250g/m2 |
| oferta | 8cm |
| ryba | > 0,34 mm |
| technologia | powłoka ULY |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | MOQ: 5000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |