Tiger ipli Oksford mato, 100% polyesterdan tayyorlangan, ULY qoplamali va suv o'tkazmaydigan, kiyim-kechak, kanop, bagaj sumkalari, chodir va boshqalarni astarlash uchun ishlatiladi.
Texnik xususiyatlari
| Maqola | 100% polyester |
| Texnik xususiyatlari | 600D FDY*600D DTY, 82T |
| Og'irligi | 250 g/m2 |
| Ko'rsatish | 8 sm |
| Baliq | > 0,34 mm |
| Texnologiya | ULY qoplamasi |
| Rang | Rangli karta mavjud |
| Qadoqlash | 50 m / rulon |
| MOQ | MOQ: 5000m/rang MOA: $3000 (Mahsulot turlari boʻyicha cheklov yoʻq) Bozor ulushi yuqori boʻlgan hududlar uchun eslatma: Gʻarbiy Afrika: $5000 |
| Sertifikatlar | OEKO-TEX® sertifikati |