% 100 polyesterden yapılmış, ULY kaplamalı ve su geçirmez, kaplan iplikli oxford kumaş, giyim, gölgelik, bagaj çantaları, çadır vb. kumaşların astarlanmasında kullanılır.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| Özellikler | 600D FDY*600D DTY, 82T |
| ağırlık | 250g/m2 |
| bir teklif | 8 cm |
| balık | > 0,34 mm |
| teknoloji | ULY kaplama |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 5000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |