Wysokiej jakości włóknina Elnamoury została zaprojektowana tak, aby bardzo skutecznie wchłaniać olej i idealnie nadaje się do usuwania wycieków oleju i zastosowań przemysłowych.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% polipropylen |
| oferta | 8cm |
| waga | 70g/m2 |
| budynek | MSM |
| Technologia | Roztopiony |
| kolor | niebieski |
| Opakowanie | 50 m/rolka, 100 m/rolka, według potrzeb klienta. |
| MOQ | MOQ: 10000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |