Elnamoury'in birinci sınıf dokumasız kumaşı, yağı çok verimli bir şekilde emecek şekilde tasarlanmıştır ve petrol sızıntısı temizliği ve endüstriyel uygulamalar için idealdir.
Özellikler
| Madde | %100 polipropilen |
| bir teklif | 8 cm |
| ağırlık | 70g/m2 |
| bina | MSM |
| Teknoloji | eritilerek şişirilmiş |
| renk | mavi |
| Ambalajlama | Müşterinin ihtiyacına göre 50 m/rulo, 100 m/rulo. |
| Adedi | Adedi: 10000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |