Al-Namuri Yarns zapewnia miękką i błyszczącą, 100% poliestrową satynową tkaninę na odzież i dekoracje. Bezpośrednia sprzedaż hurtowa z fabryki, niestandardowe kolory i szybka dostawa.
Dane techniczne
| Kompozycja | 100% poliester |
| Zaprzecz | 75D*200D 87*30 |
| waga | 130gsm |
| oferta | 8cm |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Marka | Nici tygrysie, dwa ptaki, korona, kwiaty królewskie |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | 5000m/kolor |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |