Al-Namuri Yarns, giysiler ve dekorlar için yumuşak ve parlak %100 polyester saten kumaş sağlar. Fabrika doğrudan toptan satış, özel renkler ve hızlı teslimat.
Özellikler
| Kompozisyon | %100 polyester |
| Denye | 75D*200D 87*30 |
| ağırlık | 130gsm |
| bir teklif | 8 cm |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Marka | Kaplan iplikleri, iki kuş, Crownex, kraliyet çiçekleri |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | 5000 m/renk |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |