Tkanina poliestrowa Oxford 600D Elnamoury jest wodoodporna i idealna do użytku na zewnątrz, w tym do parasoli, parasoli przeciwsłonecznych, parasoli przeciwsłonecznych i leżaków plażowych.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| Dane techniczne | 600D*500D DTY, 72T |
| waga | 220g/m2 |
| oferta | 8cm |
| technologia | Powłoka ULY |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | MOQ: 5000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |