600D Elnamoury Polyester Oxford kumaş su geçirmezdir ve şemsiyeler, güneş şemsiyeleri, güneş şemsiyeleri ve plaj sandalyeleri dahil olmak üzere dış mekan kullanımı için idealdir.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| Özellikler | 600D*500D DTY, 72T |
| ağırlık | 220g/m2 |
| bir teklif | 8 cm |
| teknoloji | ULY kaplamalı |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 5000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |