PVC kaplan ipliği ile kaplanmış su geçirmez Oxford kumaş, çadır, mobilya kılıfları, çantalar, bagaj kılıfları, kamyon kılıfları ve konteynırların imalatında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Özellikler
| Madde | Polyester + PVC |
| Özellikler | 600D*600D |
| ağırlık | 300g/m2 |
| bir teklif | 8 cm |
| teknoloji | PVC malzemeler |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 5000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |