Tkanina poliestrowo-satynowa z przędzy tygrysiej, idealna do strojów wizytowych, tradycyjnych i luksusowych dekoracji wnętrz. Świetnie nadaje się do odzieży, tapicerki i akcesoriów.
Dane techniczne
| Kompozycja | 100% poliester |
| Zaprzecz | 100D*300D |
| waga | 191 g/m² |
| oferta | 8cm |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Marka | Nici tygrysie, dwa ptaki, korona, kwiaty królewskie |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | 5000m/kolor |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |