Kaplan ipliği polyester saten kumaş, resmi giyim, geleneksel giyim ve lüks ev dekorasyonu için idealdir. Giyim, döşeme ve aksesuarlar için idealdir.
Özellikler
| Kompozisyon | %100 polyester |
| Denye | 100D*300D |
| ağırlık | 191gsm |
| bir teklif | 8 cm |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Marka | Kaplan iplikleri, iki kuş, Crownex, kraliyet çiçekleri |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | 5000 m/renk |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |