Kup 8-calową trwałą tkaną gumkę do butów od China Elnamoury Supplies. Dostępne są niestandardowe rozmiary, kolory i opakowania. Kup hurtowo po konkurencyjnych cenach już dziś!
Dane techniczne
| oferta | 8cm |
| waga | 166,5 g/m |
| Tworzywo | Poliester + lateks |
| techniki | trykotowy |
| Minimalne zamówienie | 20 000 jardów |
| Cechy | Charakteryzuje się dobrą elastycznością i doskonałą wydajnością. |
| Certyfikat | ISO9001 |
| Opakowanie | 100 mm/rolka, 100 mm/szpula |
| Pojemność | Kontenery 1000ft miesięcznie |
| aplikacja | Świetne do opasek na zachód, rękawów, nóg, scrunchingu i nie tylko |