China Elnamoury Supplies'tan ayakkabılar için 8 inç dayanıklı dokuma elastik bant alın. Özel boyutlar, renkler ve ambalajlar mevcuttur. Bugün rekabetçi fiyatlarla toplu olarak satın alın!
Özellikler
| bir teklif | 8 cm |
| ağırlık | 166,5 g/m |
| Malzeme | Polyester + lateks |
| teknikleri | örme |
| Minimum sipariş | 20.000yd |
| Özellikler | İyi esneklik ve mükemmel performansa sahiptir. |
| Sertifika | ISO9001 |
| Ambalajlama | 100 mm/rulo, 100 mm/makara |
| Kapasite | Ayda 1000ft konteyner |
| başvuru | Batı bantları, kollar, bacak patlamaları, ezme ve daha fazlası için harika |