420D Tiger Yarn to lekka, powlekana, wodoodporna tkanina Oxford. Idealnie nadaje się na tornistry szkolne, torby reklamowe, kosmetyczki, plecaki i torby na laptopy.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| Dane techniczne | 420D*420D |
| ryba | 0,3 mm |
| oferta | 8cm |
| technologia | Materiały PCV |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | MOQ: 5000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |