420D Tiger Yarn hafif, kaplamalı, suya dayanıklı bir Oxford kumaştır. Okul çantaları, promosyon çantaları, yıkama çantaları, sırt çantaları ve dizüstü bilgisayar çantaları için mükemmeldir.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| Özellikler | 420D*420D |
| balık | 0,3 mm |
| bir teklif | 8 cm |
| teknoloji | PVC malzemeler |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 5000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |