Odkryj tkaninę Elnamoury wykonaną z poliestru, jedwabiu i satyny, charakteryzującą się miękkością i luksusem. Idealny do tworzenia wyrafinowanych ubrań, od sukienek po stroje wizytowe. Tylko duże ilości.
Dane techniczne
| Kompozycja | 100% poliester |
| Zaprzecz | 75D*150D |
| waga | 80gsm |
| oferta | 8cm |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Marka | Nici tygrysie, dwa ptaki, korona, kwiaty królewskie |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | 5000m/kolor |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |