Yumuşak ve lüks hissi veren, polyester, ipek ve satenden üretilen Elnamoury kumaşı keşfedin. Elbiselerden resmi kıyafetlere kadar sofistike kıyafetler yaratmak için idealdir. Yalnızca büyük miktarlarda.
Özellikler
| Kompozisyon | %100 polyester |
| Denye | 75D*150D |
| ağırlık | 80gsm |
| bir teklif | 8 cm |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Marka | Kaplan iplikleri, iki kuş, Crownex, kraliyet çiçekleri |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | 5000 m/renk |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |