Kupuj 9-calowe oddychające opaski elastyczne Elnamoury hurtowo po konkurencyjnych cenach. Przyjazny dla skóry, nie zawierający lateksu, idealny do odzieży i zastosowań medycznych.
Dane techniczne
| Artykuł | Poliester + lateks + nylon |
| oferta | 8cm |
| waga | 163,4G |
| Technologie | trykotowy |
| Przykładowa karta | Karta próbek przędzy tygrysiej |
| Opakowanie | 25 m/rolka lub 40 m/szpula |
| MOQ | MOQ: 5000 m/kolor |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |