Elnamoury 9 İnç Nefes Alabilen Elastik Bantları toplu olarak rekabetçi fiyatlarla satın alın. Cilt dostudur, lateks içermez ve giyim ve tıbbi uygulamalar için idealdir.
Özellikler
| Madde | Polyester + lateks + naylon |
| bir teklif | 8 cm |
| ağırlık | 163.4G |
| Teknolojiler | örme |
| Örnek kart | Kaplan ipliği örnek kartı |
| Ambalajlama | 25m/rulo veya 40m/makara |
| Adedi | Adedi: 5000m / renk |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |