Taśma elastyczna z tkanego jedwabiu rybiego o szerokości 135 mm, bardzo elastyczna, dobra trwałość, brak podrażnień, brak swędzenia, brak szkodliwych substancji. Nadaje się do ściągania talii urządzeń medycznych i elastycznego materiału gorsetu.
Dane techniczne
| Artykuł | Nylon + spandex |
| oferta | 8cm |
| waga | 66,6G |
| Technologie | trykotowy |
| Przykładowa karta | Karta próbek przędzy tygrysiej |
| Opakowanie | 25 m/rolka lub 40 m/szpula |
| MOQ | MOQ: 5000 m/kolor |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |