135 mm genişliğinde dokuma balık ipek elastik bant, iyi esneklik, iyi dayanıklılık, tahriş yok, kaşıntı yok, zararlı madde yok. Tıbbi cihaz belinin sıkılması ve korsenin elastik malzemesi için uygundur.
Özellikler
| Madde | Naylon + spandeks |
| bir teklif | 8 cm |
| ağırlık | 66.6G |
| Teknolojiler | örme |
| Örnek kart | Kaplan ipliği örnek kartı |
| Ambalajlama | 25m/rulo veya 40m/makara |
| Adedi | Adedi: 5000m / renk |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |