Firma Al-Namuri Threads oferuje tkaniny wewnętrzne o mocnym wiązaniu, miękkości, lekkości, niskim skurczu, wysokiej jakości materiałach i ekologicznym designie.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% bawełna |
| oferta | 8cm |
| Wyczucie dłoni | Twardy (2060HF) |
| Klej w proszku | HDPE |
| kolor | Biały, czarny, szary itp. |
| temperatura | 160-175 ℃ |
| ciśnienie | 3,0-3,5 kg/metr sześcienny |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | MOQ: 3000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |