Al-Namuri Threads Company, güçlü bağa, yumuşaklığa, hafifliğe, düşük büzülmeye, yüksek kaliteli malzemelere ve çevre dostu tasarıma sahip iç dokuma kumaşlar sunmaktadır.
Özellikler
| Madde | %100 pamuk |
| bir teklif | 8 cm |
| El hissi | Sert (2060HF) |
| Tutkal tozu | HDPE |
| renk | Beyaz, siyah, gri vb. |
| sıcaklık | 160-175°C |
| basınç | 3,0-3,5 kg/metreküp |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 3000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |