Podszewka talii/kapelusza Przędza tygrysia jest wykonana w 100% z poliestru, jest miękka w dotyku, ze średnim lub solidnym wykończeniem. Trwałe i idealne do podszewki wewnętrznej lub pikowania.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| Dane techniczne | 11 s*11 s, 34*28 |
| waga | 235g/m2 |
| oferta | 8cm |
| styl | 1032HF |
| Klej w proszku | LDPE |
| kolor | Biały, czarny, szary itp. |
| Opakowanie | 100 m/rolka |
| MOQ | MOQ: 3000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |