Bel/Şapka Astarı Tiger İpliği %100 polyesterdir, yumuşak dokunuşlu, orta veya sert yüzeylidir. Dayanıklıdır ve iç astar veya kapitone için idealdir.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| Özellikler | 11'ler*11'ler, 34*28 |
| ağırlık | 235g/m2 |
| bir teklif | 8 cm |
| stil | 1032HHF |
| Tutkal tozu | AYPE |
| renk | Beyaz, siyah, gri vb. |
| Ambalajlama | 100 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 3000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |