Tkanina oxford z nadrukiem poliestrowym stosowana na podszewkę odzieży, namiotu, torby bagażowej, kosmetyczki, torby podróżnej, butów, T-shirtów itp.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| Dane techniczne | 210D*210D FDY, 15*16 |
| waga | 64g/m2 |
| oferta | 8cm |
| Druk | Druk powłokowy |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | MOQ: 5000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |